Kvalita, dovoz a distribuce off-road doplňků

Off Road Tuning.cz

Kontakty

  • tel: +420 603541323
  • info@off-road-tuning.cz
  • www.off-road-tuning.cz
další kontakty

Kvalita

Několik slov o kvalitě výrobků Antec:

Vize:  Nabízíme více než kvalitu, neboť nabízet kvalitu je samozřejmostí. Naši zákazníci a dodavatelé nás vnímají jako partnera. Partnerstvím rozumíme více než jen spokojenost a orientaci na zákazníka! Rádi hovoříme s našimi partnery

Úkol : Zákazník je výchozím bodem a spokojenost zákazníků je cílem naší práce.Požadavky našich zákazníků na inovaci, kvalitu a cenu jsou středem našeho jednání .

Know-how :Dlouholeté zkušenosti ve vývoji, designu, konstrukci a prodeji vysoce kvalitních nerezových výrobků pro celou řadu modelů automobilů, terénních vozů a SUV nás učinily celosvětovou jedničkou.

 

Několik slov o nerezu:

Naše výrobky z ušlechtilé oceli s vysoce leštěnou povrchovou úpravou a svarovými švy nejsou přes pečlivý výběr hodnotných materiálů chráněny před stávajícími vlivy životního prostředí.

Pojem "ušlechtilá ocel" je bohužel používán často velmi různorodě. Pojmy jako ušlechtilá ocel, chróm, V2A, V4A, Niro apod. jsou často vzájemně  zaměňovány. Je rozšířen názor, že ušlechtilá ocel sama osobě je v zásadě nemagnetizující a nerezavějící. To ovšem neplatí v každém případě, je nutné rozlišovat oblast použití výrobku dle jejich konkrétní úpravy legováním.

Přes dokonalé rozlišení použití se nedá zabránit, aby nebyly zvlášť ohroženy vnějším poškozením, např. svarové švy čelních nosníků působením povrchového napětí materiálu.

Pravidelná péče umožňuje podstatně předcházet poškození, zajišťuje dlouhodobou optimální ochranu před vlivy počasí a udržuje původní optický vzhled materiálu. Pokud je péče nedostatečná, vznikají slepé skvrny, v extrémních případech dochází k rezivění povrchové plochy.

Pokud se vyskytnou malá korodující místa, jedná se většinou o tzv. "nalétavou rez", působící na díl. Vzniká v případě, že se na povrchu z ušlechtilé oceli pevně usadí jiné kovové částečky (např. kovové částice z výfuku nebo brzd) a pomalu se "zažírají". Nedostatečná péče pak tento proces urychluje.

Takové poškození povrchové plochy se dá odstranit naleštěním politurou nebo brusnou a polírovací pastou.

Důrazně ovšem upozorňujeme, že naše záruka platí pouze v případě prokazatelného dodržování dokonalé péče.

 

Pro ošetření ušlechtilé oceli doporučujeme výrobek firmy Durosol:

Autosol Edestahl Chromglanz/Metal Po